Ta kontakt med sport@hasundgot.no om du ser ein feil i kalenderen eller om ei hending har blitt flytta.
Hendelser i april 2023
- manmandag
- tirtirsdag
- onsonsdag
- tortorsdag
- frefredag
- lørlørdag
- sønsøndag
- 27. mars 2023
- 28. mars 2023
- 29. mars 2023
- 30. mars 2023(1 event)
18:30: Vintercupen Menn Semifinale
18:30: Vintercupen Menn Semifinale
–
30. mars 2023Vintercupen Menn Semifinale (runde 1)
Hasundgot Menn Senior A - Sæbø Menn 1
Hasundgot kunstgras torsdag 30.03.23 18.30Hasundgot kunstgras - 31. mars 2023
- 1. april 2023
- 2. april 2023
- 3. april 2023
- 4. april 2023
- 5. april 2023
- 6. april 2023
- 7. april 2023
- 8. april 2023
- 9. april 2023
- 10. april 2023
- 11. april 2023
- 12. april 2023
- 13. april 2023
- 14. april 2023
- 15. april 2023
- 16. april 2023
- 17. april 2023
- 18. april 2023(2 events)
18:30: J13.07 Vår
18:30: J13.07 Vår
–
18. april 2023J13.07 Vår (runde 1)
Hasundgot J13-1 - Vanylven J13-1
Hasundgot kunstgras 9er A tirsdag 18.04.23 18.30Hasundgot kunstgras 9er A20:00: Kvinner 7er
20:00: Kvinner 7er
–
18. april 2023Kvinner 7er (runde 1)
Hasundgot Kvinner 7er 1 - Vanylven Kvinner 7er 1
Hasundgot kunstgras 9er A tirsdag 18.04.23 20.00Hasundgot kunstgras 9er A - 19. april 2023(1 event)
18:30: G09 serie avd 6
18:30: G09 serie avd 6
–
19. april 2023G09 serie avd 6 (runde 1)
Hasundgot G9 Kvit - Hødd G9 Blå
Hasundgot Kunstgras 5er A onsdag 19.04.23 18.30Hasundgot Kunstgras 5er A - 20. april 2023
- 21. april 2023(1 event)
18:30: G11 Avd. 6 Vår
18:30: G11 Avd. 6 Vår
–
21. april 2023G11 Avd. 6 Vår (runde 1)
Hasundgot G11 1 - Volda G11 Blå
Hasundgot Kunstgras 7er A fredag 21.04.23 18.30Hasundgot Kunstgras 7er A - 22. april 2023
- 23. april 2023(1 event)
14:00: G12 7er avd 2
14:00: G12 7er avd 2
–
23. april 2023G12 7er avd 2 (runde 2)
Hasundgot G12 1 - Hareid G12 Kvit
Hasundgot Kunstgras 7er A søndag 23.04.23 14.00Hasundgot Kunstgras 7er A
- 24. april 2023(2 events)
18:30: G10 Avd. 2
18:30: G10 Avd. 2
–
24. april 2023G10 Avd. 2 (runde 2)
Hasundgot G10 1 - Åmdal G10 Mix
Hasundgot Kunstgras 7er A mandag 24.04.23 18.30Hasundgot Kunstgras 7er A18:30: J09 serie avd 3
18:30: J09 serie avd 3
–
24. april 2023J09 serie avd 3 (runde 2)
Hasundgot J9 kvit - Ørsta J9 Raud
Hasundgot Kunstgras 5er A mandag 24.04.23 18.30Hasundgot Kunstgras 5er A - 25. april 2023(1 event)
18:30: G14 2.div Vår
18:30: G14 2.div Vår
–
25. april 2023G14 2.div Vår (runde 2)
Hasundgot G14-1 - Vanylven G16-1
Hasundgot kunstgras tirsdag 25.04.23 18.30Hasundgot kunstgras - 26. april 2023(1 event)
18:30: 6. div menn avd. 3
18:30: 6. div menn avd. 3
–
26. april 20236. div menn avd. 3 (runde 2)
Hasundgot Menn Senior A - Åmdal menn senior A
Hasundgot kunstgras onsdag 26.04.23 18.30Hasundgot kunstgras - 27. april 2023(1 event)
19:00: 4. div. kvinner
19:00: 4. div. kvinner
–
27. april 20234. div. kvinner (runde 2)
Hasundgot Kvinner 1 - Bergsøy Kvinner 1
Hasundgot kunstgras torsdag 27.04.23 19.00Hasundgot kunstgras - 28. april 2023
- 29. april 2023
- 30. april 2023