Ta kontakt med sport@hasundgot.no om du ser ein feil i kalenderen eller om ei hending har blitt flytta.
Hendelser i april 2024
- manmandag
- tirtirsdag
- onsonsdag
- tortorsdag
- frefredag
- lørlørdag
- sønsøndag
- 1. april 2024(5 events)
17:00: G12/13
17:00: G12/13
–
1. april 202418:00: G/J 8
18:00: G/J 8
–
1. april 202418:30: J14
18:30: J14
–
1. april 202418:30: J16
18:30: J16
–
1. april 202420:00: Herrelaget
20:00: Herrelaget
–
1. april 2024 - 2. april 2024(4 events)
17:00: G9
17:00: G9
–
2. april 202417:00: J10
17:00: J10
–
2. april 202417:30: G10/11
17:30: G10/11
–
2. april 202419:00: Damelaget
19:00: Damelaget
–
2. april 2024 - 3. april 2024(5 events)
17:00: G/J 7
17:00: G/J 7
–
3. april 202417:00: G14
17:00: G14
–
3. april 202417:30: J14
17:30: J14
–
3. april 202418:30: J16
18:30: J16
–
3. april 202420:00: Old Boys
20:00: Old Boys
–
3. april 2024 - 4. april 2024(6 events)
17:00: G12/13
17:00: G12/13
–
4. april 202417:00: G9
17:00: G9
–
4. april 202417:30: G10/11
17:30: G10/11
–
4. april 202418:30: Damelaget
18:30: Damelaget
–
4. april 202418:30: J16
18:30: J16
–
4. april 202420:00: Herrelaget/7er
20:00: Herrelaget/7er
–
4. april 2024 - 5. april 2024(1 event)
17:00: G12/13
17:00: G12/13
–
5. april 2024 - 6. april 2024
- 7. april 2024(1 event)
17:30: G10/11
17:30: G10/11
–
7. april 2024
- 8. april 2024(5 events)
17:00: G12/13
17:00: G12/13
–
8. april 202418:00: G/J 8
18:00: G/J 8
–
8. april 202418:30: J14
18:30: J14
–
8. april 202418:30: J16
18:30: J16
–
8. april 202420:00: Herrelaget
20:00: Herrelaget
–
8. april 2024 - 9. april 2024(5 events)
17:00: G9
17:00: G9
–
9. april 202417:00: J10
17:00: J10
–
9. april 202417:30: G10/11
17:30: G10/11
–
9. april 202419:00: 5. div kvinner
19:00: 5. div kvinner
–
9. april 20245. div kvinner (runde 2)
Hasundgot Kvinner 9er 1 - Hareid Kvinner 9er 1
Hasundgot kunstgras tirsdag 23.04.24 19.0019:00: Damelaget
19:00: Damelaget
–
9. april 2024 - 10. april 2024(5 events)
17:00: G/J 7
17:00: G/J 7
–
10. april 202417:00: G14
17:00: G14
–
10. april 202417:30: J14
17:30: J14
–
10. april 202418:30: J16
18:30: J16
–
10. april 202420:00: Old Boys
20:00: Old Boys
–
10. april 2024 - 11. april 2024(7 events)
17:00: G12/13
17:00: G12/13
–
11. april 202417:00: G9
17:00: G9
–
11. april 202417:30: G10/11
17:30: G10/11
–
11. april 202418:30: 6. div. menn avd. 2 Vår
18:30: 6. div. menn avd. 2 Vår
–
11. april 20246. div. menn avd. 2 Vår (runde 1)
Hasundgot Menn Senior A - Vanylven Menn 1
Hasundgot kunstgras torsdag 11.04.24 18.30Hasundgot kunstgras18:30: Damelaget
18:30: Damelaget
–
11. april 202418:30: J16
18:30: J16
–
11. april 202420:00: Herrelaget/7er
20:00: Herrelaget/7er
–
11. april 2024 - 12. april 2024(1 event)
17:00: G12/13
17:00: G12/13
–
12. april 2024 - 13. april 2024
- 14. april 2024(1 event)
17:30: G10/11
17:30: G10/11
–
14. april 2024
- 15. april 2024(6 events)
17:00: G12/13
17:00: G12/13
–
15. april 202418:00: G/J 8
18:00: G/J 8
–
15. april 202418:30: J14
18:30: J14
–
15. april 202418:30: J16
18:30: J16
–
15. april 202418:30: J16 2. div avd. 1 vår
18:30: J16 2. div avd. 1 vår
–
15. april 2024J16 2. div avd. 1 vår (runde 1)
Hasundgot J16-1 - Langevåg J16-2
Hasundgot kunstgras mandag 15.04.24 18.30Hasundgot kunstgras20:00: Herrelaget
20:00: Herrelaget
–
15. april 2024 - 16. april 2024(7 events)
17:00: G9
17:00: G9
–
16. april 202417:00: J10
17:00: J10
–
16. april 202417:30: G10/11
17:30: G10/11
–
16. april 202418:30: G08 Avd. 5
18:30: G08 Avd. 5
–
16. april 2024G08 Avd. 5 (runde 1)
Hasundgot/Haddal G8 - Ørsta G8 Kvit
Hasundgot Kunstgras 5er A tirsdag 16.04.24 18.30Hasundgot Kunstgras 5er A18:30: G11 Avd. 6
18:30: G11 Avd. 6
–
16. april 2024G11 Avd. 6 (runde 5)
Hasundgot G11 1 - Vanylven G11 Blå
Hasundgot Kunstgras 7er A torsdag 23.05.24 18.3019:00: Damelaget
19:00: Damelaget
–
16. april 202420:00: Menn 7er
20:00: Menn 7er
–
16. april 2024Menn 7er (runde 1)
Hasundgot Menn 7er 1 - Hødd Menn 7er 2
Hasundgot kunstgras 9er A tirsdag 16.04.24 18.30 - 17. april 2024(6 events)
17:00: G/J 7
17:00: G/J 7
–
17. april 202417:00: G14
17:00: G14
–
17. april 202417:30: J14
17:30: J14
–
17. april 202418:30: J14 2. div avd. 1 vår
18:30: J14 2. div avd. 1 vår
–
17. april 2024J14 2. div avd. 1 vår (runde 1)
Hasundgot J14-1 - Ørsta J14-9
Hasundgot kunstgras onsdag 17.04.24 18.30Hasundgot kunstgras18:30: J16
18:30: J16
–
17. april 202420:00: Old Boys
20:00: Old Boys
–
17. april 2024 - 18. april 2024(7 events)
17:00: G12/13
17:00: G12/13
–
18. april 202417:00: G9
17:00: G9
–
18. april 202417:30: G10/11
17:30: G10/11
–
18. april 202418:30: Damelaget
18:30: Damelaget
–
18. april 202418:30: G13.09 3. div vår
18:30: G13.09 3. div vår
–
18. april 2024G13.09 3. div vår (runde 1)
Hasundgot G13-1 - Volda G13-2
Hasundgot kunstgras torsdag 18.04.24 18.30Hasundgot kunstgras18:30: J16
18:30: J16
–
18. april 202420:00: Herrelaget/7er
20:00: Herrelaget/7er
–
18. april 2024 - 19. april 2024(1 event)
17:00: G12/13
17:00: G12/13
–
19. april 2024 - 20. april 2024
- 21. april 2024(1 event)
17:30: G10/11
17:30: G10/11
–
21. april 2024
- 22. april 2024(6 events)
17:00: G12/13
17:00: G12/13
–
22. april 202418:00: G/J 8
18:00: G/J 8
–
22. april 202418:30: G10 Avd. 3
18:30: G10 Avd. 3
–
22. april 2024G10 Avd. 3 (runde 2)
Hasundgot G10 1 - Hovdebygda G10 HILMIL
Hasundgot Kunstgras 7er A mandag 22.04.24 18.30Hasundgot Kunstgras 7er A18:30: J14
18:30: J14
–
22. april 202418:30: J16
18:30: J16
–
22. april 202420:00: Herrelaget
20:00: Herrelaget
–
22. april 2024 - 23. april 2024(4 events)
17:00: G9
17:00: G9
–
23. april 202417:00: J10
17:00: J10
–
23. april 202417:30: G10/11
17:30: G10/11
–
23. april 202419:00: Damelaget
19:00: Damelaget
–
23. april 2024 - 24. april 2024(6 events)
17:00: G/J 7
17:00: G/J 7
–
24. april 202417:00: G14
17:00: G14
–
24. april 202417:30: J14
17:30: J14
–
24. april 202418:30: G09 Avd. 2
18:30: G09 Avd. 2
–
24. april 2024G09 Avd. 2 (runde 2)
Hasundgot G9 1 - Hødd G9 Rød
Hasundgot Kunstgras 5er A onsdag 24.04.24 18.30Hasundgot Kunstgras 5er A18:30: J16
18:30: J16
–
24. april 202420:00: Old Boys
20:00: Old Boys
–
24. april 2024 - 25. april 2024(6 events)
17:00: G12/13
17:00: G12/13
–
25. april 202417:00: G9
17:00: G9
–
25. april 202417:30: G10/11
17:30: G10/11
–
25. april 202418:30: Damelaget
18:30: Damelaget
–
25. april 202418:30: J16
18:30: J16
–
25. april 202420:00: Herrelaget/7er
20:00: Herrelaget/7er
–
25. april 2024 - 26. april 2024(1 event)
17:00: G12/13
17:00: G12/13
–
26. april 2024 - 27. april 2024
- 28. april 2024(1 event)
17:30: G10/11
17:30: G10/11
–
28. april 2024
- 29. april 2024(6 events)
17:00: G12/13
17:00: G12/13
–
29. april 202418:00: G/J 8
18:00: G/J 8
–
29. april 202418:30: J14
18:30: J14
–
29. april 202418:30: J16
18:30: J16
–
29. april 202418:30: J16 2. div avd. 1 vår
18:30: J16 2. div avd. 1 vår
–
29. april 2024J16 2. div avd. 1 vår (runde 3)
Hasundgot J16-1 - Spjelkavik J16-1
Hasundgot kunstgras mandag 29.04.24 18.30Hasundgot kunstgras20:00: Herrelaget
20:00: Herrelaget
–
29. april 2024 - 30. april 2024(4 events)
17:00: G9
17:00: G9
–
30. april 202417:00: J10
17:00: J10
–
30. april 202417:30: G10/11
17:30: G10/11
–
30. april 202419:00: Damelaget
19:00: Damelaget
–
30. april 2024 - 1. mai 2024(8 events)
13:00: J14 2. div avd. 1 vår
13:00: J14 2. div avd. 1 vår
–
1. mai 2024J14 2. div avd. 1 vår (runde 3)
Hasundgot J14-1 - Valldal J14-1
Hasundgot kunstgras onsdag 01.05.24 13.00Hasundgot kunstgras14:30: G11 Avd. 6
14:30: G11 Avd. 6
–
1. mai 2024G11 Avd. 6 (runde 6)
Hasundgot G11 1 - Vartdal G11 1
Hasundgot Kunstgras 7er A torsdag 30.05.24 18.3017:00: G/J 7
17:00: G/J 7
–
1. mai 202417:00: G14
17:00: G14
–
1. mai 202417:30: J14
17:30: J14
–
1. mai 202418:30: 6. div. menn avd. 2 Vår
18:30: 6. div. menn avd. 2 Vår
–
1. mai 20246. div. menn avd. 2 Vår (runde 4)
Hasundgot Menn Senior A - MTG Herrer
Hasundgot kunstgras onsdag 01.05.24 18.30Hasundgot kunstgras18:30: J16
18:30: J16
–
1. mai 202420:00: Old Boys
20:00: Old Boys
–
1. mai 2024 - 2. mai 2024(7 events)
17:00: G12/13
17:00: G12/13
–
2. mai 202417:00: G9
17:00: G9
–
2. mai 202417:30: G10/11
17:30: G10/11
–
2. mai 202418:30: Damelaget
18:30: Damelaget
–
2. mai 202418:30: G13.09 3. div vår
18:30: G13.09 3. div vår
–
2. mai 2024G13.09 3. div vår (runde 3)
Hasundgot G13-1 - Ørsta/Hovdebygda G13-2
Hasundgot kunstgras torsdag 02.05.24 18.30Hasundgot kunstgras18:30: J16
18:30: J16
–
2. mai 202420:00: Herrelaget/7er
20:00: Herrelaget/7er
–
2. mai 2024 - 3. mai 2024(1 event)
17:00: G12/13
17:00: G12/13
–
3. mai 2024 - 4. mai 2024
- 5. mai 2024(1 event)
17:30: G10/11
17:30: G10/11
–
5. mai 2024